לוח משחקים לשנת 2019 - לתקנון

 -כל משחק 12 דקות מתוכן 10 ברוטו ו 2 נטו. במקרה של הארכה - הקבוצה הראשונה שתקלע 2 נקודות. קבוצה אשר תקלע 21 נקודות לפני תום זמן המשחק תנצח. 

הראשונה מכל בית עולה לחצי הגמר

מקום 2-5 בשני הבתים משחקים בהצלבה

החלוקה לבתים: 

בית א - בית הרובע :

קבוצה מס' 1 - סוהו

קבוצה מס' 2- פטריקס

קבוצה מס' 3 - לופט

קבוצה מס' 4- טראבין

קבוצה מס' 5- מאמני מכבי ראשון לציון

בית ב - בית ראשון לציון - קבוצות מהעיר :

קבוצה מס' 6 - החברים של אורנתן

קבוצה מס' 7- הכלוב ע"ש שירה שאשא

קבוצה מס' 8- אליצור ראשון לציון

קבוצה מס' 9- האריות

קבוצה מס' 10- הרובע ווריורס

6/8/2019 יום שלישי : לסיכום התוצאות ומצב הטבלה 

 

בית ב (מגרש מס 1 ) : בית ראשון לציון

 

1. שעה 20:00 : החברים של אורנתן 19 - הכלוב ע"ש שירה שאשא 9

2. שעה 20:30 : אליצור ראשון לציון 21 - האריות 10

3. שעה  21:00: הרובע ווריורס 16  - הכלוב ע"ש שירה שאשא 6

4. שעה  21:30: האריות 15 - החברים של אורנתן 19  

5. שעה: 22:00 : אליצור ראשון לציון 10 - הרובע ווריורס 17

בית א (מגרש מס 2): בית הרובע (שופט: בני מרקו)

6. שעה 20:00: סוהו 18 - פטריקס 16

7. שעה 20:30: לופט 9 - טראבין 19

8. שעה 21:00: מאמני מכבי ראשון לציון 21 - פטריקס 10 

9. שעה 21:30: סוהו 15 - טראבין 21

10. שעה 22:00: לופט (14) 16 - מאמני מכבי ראשון לציון (14) 14 

 

7/8/2019 יום רביעי: לסיכום התוצאות ומצב הטבלה הסופי לפני ההצלבה

 

בית ב (מגרש מס 1): בית ראשון לציון

11. שעה 20:30: אליצור ראשון לציון 13 - החברים של אורנתן 21

12. שעה 21:00: האריות 21 - הכלוב ע"ש שירה שאשא 14

13. שעה 21:30: החברים של אורנתן 19 - הרובע ווריורס 14 

14. שעה 22:00:  אליצור ראשון לציון 17 - הכלוב ע"ש שירה שאשא 11

15. שעה 22:30: הרובע ווריורס 21 - האריות 14

 

בית א (מגרש מס 2): בית הרובע

 

16. שעה 20:30: מכבי ראשון לציון 18  - סוהו 15 

17. שעה 21:00: טראבין 22 - פטריקס 12 

18. שעה 21:30: לופט 11 - סוהו 8 

19. שעה 22:00: טראבין 14 - מכבי ראשון לציון 16 

20. שעה 22:30: פטריקס 6 - לופט 11 

מקום הראשון בבית א עולה אוטומוטית לחצי הגמר: קבוצת הטראבין

מקום הראשון בבית ב עולה אוטומוטית לחצי הגמר: קבוצת החברים של אורנתן

שאר הקבוצות תתמודדנה בשלב ההצלבה.

8/8/2019 יום חמישי

* 19:00 טקס חלוקת גביעים ופרסים לנערים ונערות.

שלב ההצלבה - שמינית הגמר :

מגרש מספר 1 - ראשון לציון
21.שעה 20:00 : אליצור ראשון לציון - סוהו

22.שעה 20:30: הרובע ווריורס - פטריקס

מגרש מספר 2 - הרובע

23.שעה 20:00: מאמני מכבי ראשון לציון - הכלוב ע"ש שירה שאשא

24.שעה 20:30: לופט - האריות

רבע הגמר:

מגרש מספר 1

25.שעה 21:00: מנצחת 21 מול מנצחת 23

מגרש מספר 2

26.שעה 21:00: מנצחת 22 מול מנצחת 24

  • תחרויות הטבעות 21:20

  • משחק ראווה - שחקני עבר 21:40

 

חצי גמר :

​מגרש מספר 1

27.שעה 22:00 : טראבין מול מנצחת 26

מגרש מספר 2

28.שעה 22:00: החברים של אורנתן מול מנצחת 25

  • תחרויות שלשות 22:30

גמר – מגרש שלם 3X3

29.  שעה: 22:50 : מנצחת 27 מול מנצחת 28: 

 

ב 23:15 טקס חלוקת גביעים ומלגה

 

האלופה 2019 :

סגנית 2019:

בתחרות השלשות 2019 זכה: 

במקום השני בתחרות השלשות 2019 : 

בתחרות ההטבעות 2019 זכה

במקום השני בתחרות ההטבעות 2019: 

הנחייה, קריינות כריזה - ניב זהבי

מנהל התחרות: 

מתחם הרובע (רחבת המסעדות)

אזור התעשייה הישן

ראשון לציון

  • facebook
  • Twitter Clean
  • YouTube - Grey Circle

ליצירת קשר

streetball.rishon@gmail.com

© 2015 סטריטבול ראשון לציון

החברה העירונית לתרבות ספורט ונופש

רשות הספורט. ראשלצ