לוח משחקים לשנת 2021- לתקנון

 -כל משחק 12 דקות מתוכן 10 ברוטו ו 2 נטו. במקרה של הארכה - הקבוצה הראשונה שתקלע 2 נקודות. קבוצה אשר תקלע 21 נקודות לפני תום זמן המשחק תנצח. 

ביום השלישי משחקים בהצלבה בין הבתים בשיטת הנוקאאוט עד הגמר.

החלוקה לבתים: 

בית א :

קבוצה מס' 1 - סוהו

קבוצה מס' 2- פורט אליזבת

קבוצה מס' 3 - לופט

קבוצה מס' 4- סיאסטה חלום של מזרן איטלקי

בית ב  :

קבוצה מס' 5 - גפן ראשון לציון

קבוצה מס' 6- החברים של אורנתן

קבוצה מס' 7- אליצור ראשון לציון

קבוצה מס' 8- המפציצים

נוקאאוט סטריטבול 2021 20-8-21.png

17/8/2021 יום שלישי :

 

בית ב (מגרש מס 1 ) : בית ראשון לציון

תחילת חימום: 20:00

1. שעה 20:20: גפן ראשון לציון 21 - אליצור ראשון לציון 11

2. שעה 20:50: החברים של אורנתן 19 - המפציצים 7

3. שעה 21:25: אליצור ראשון לציון 15 - החברים של אורנתן 22

4. שעה 21:40: המפציצים 15 - גפן ראשון לציון 18

בית א (מגרש מס 2): בית הרובע 

תחילת חימום: 20:00

5. שעה 20:20: סיאסטה 10 - לופט 21

6. שעה 20:50: סוהו 10 - פורט אליזבת 16

7. שעה 21:25: סוהו 19 - סיאסטה 13

לצפייה, לסיכום התוצאות ומצב הטבלה לחצו כאן.

 

18/8/2021 יום רביעי:

 

בית ב (מגרש מס 1): בית ראשון לציון

תחילת חימום: 20:00

8. שעה 20:20: אליצור ראשון לציון 22 - המפציצים 17

9. שעה 20:50: החברים של אורנתן 22 - גפן ראשון לציון 7

 

בית א (מגרש מס 2): בית הרובע

תחילת חימום: 20:00

10. שעה 20:20: לופט 16 - סוהו 18

11. שעה 20:50: פורט אליזבת 18 - סיאסטה 19

12. שעה 21:25: לופט 13 - פורט אליזבת 11

​​

19/8/2019 יום חמישי

* 19:00 טקס חלוקת גביעים ופרסים לנערים ונערות.

------------

כל השחקנים מתבקשים להגיע למגרש כבר ב 19:30

שלב ההצלבה - רבע הגמר :

מגרש מספר 1:
13.שעה 20:00 : החברים של אורנתן 21 - פורט אליזבת 11

14.שעה 20:30: לופט 18 - אליצור ראשון לציון 15

מגרש מספר 2:

15.שעה 20:00: גפן ראשון לציון 12 - סיאסטה 22

16.שעה 20:30: סוהו 15 - המפציצים 0 (טכני)

  • תחרויות שלשות 22:30

חצי גמר :

​מגרש מספר 1

17. שעה 22:00 :  מנצחת 13 החברים של אורנתן (18) 19 מול מנצחת 14 לופט (18) 20

מגרש מספר 2

18. שעה 22:00: מנצחת 15 סיאסטה 6 מול מנצחת 16 סוהו 21

  • תחרויות הטבעות 21:20

גמר – מגרש שלם 3X3

19.  שעה: 22:50 : לופט 14 מול סוהו 17 

 

ב 23:15 טקס חלוקת גביעים

 

האלופה 2021: סוהו

סגנית 2021: לופט

בתחרות השלשות 2021 זכה: יוחאי צוקרמן (סוהו) 

בתחרות ההטבעות 2021 זכה: סי.ג'יי קוקס (סוהו)

הנחייה, קריינות כריזה: ניב זהבי

הפקת סטריטבול 2021:

לוגואים מעודכנים עם מכבי ישראל והרובע צבעוני סטריטבול 2021.png